Зоосалон "Домашній Улюбленець" (Київ, Виноградар)

Із задоволенням запрошую відвідати мій Зоосалон "Домашній улюбленець" на Виноградарі.
Він розташований у мальовничому районі Києва неподалік від Синього озера за адресою
проспект Гонгадзе 3-б у приміщенні ветеринарного центру ЦСВМ.
Мій телефон для консультації та попереднього запису:
Майстер салонного грумінгу Барабаш Світлана
(096) 848 92 30, (066) 833 06 74


Більше фото та відео на сайті:
http://groomerdogs.tilda.ws/

Про мене

Майстер салонного грумінгу Барабаш Світлана
Девіз моєї роботи у зоосалоні: Зробити грумінг собак у Києві доступним, зрозумілим та приємним для собак та для їх господарів! Я зможу підстригти Вашого домашнього улюбленця згідно з останнім писком моди із застосуванням професійної косметики, а також з розумінням поставлюся і до скромних побажань привести Вашого чотирилапого друга в пристойний вигляд після зимового періоду.
Індивідуальний підхід у моєму зоосалоні починається з першого Вашого дзвінка, коли Ви відразу розмовляєте з грумером, який стригтиме Вашу собаку. Це дуже важливо, на мою думку, тому що вже при першій розмові Ви зможете роз'яснити будь-які питання, пов'язані безпосередньо з процедурою стрижки, умов, часу, косметикою і т.д.
Наші послуги
Стрижка йоркширського терьера с орнаментом "йолочка"
Індивідуальний підхід у моєму зоосалонах триває під час обговорення параметрів стрижки Вашої собаки. Я завжди перед кожною черговою стрижкою задаватиму Вам докладні питання, врахую всі Ваші побажання, пораджу як краще їх реалізувати, іноді відмовлюся від невдалих варіантів. Кожен собака має індивідуальний зовнішній вигляд і мій індивідуальний підхід у грумінгу підкреслить всі його переваги!

Обов'язковий попередній запис підкреслює мій індивідуальний підхід і дозволяє краще спланувати і ваш, і мій час. Ви не чекатимете! Приходьте вчасно! Якщо спізнюєтеся - попереджайте, і я скоригую свій подальший запис. Я ніколи штучно не збільшую тривалість стрижки Вашої собаки. Чіткий час початку та закінчення стрижки собаки завжди буде озвучено Вам. Завжди з розумінням ставлюся до Ваших попередніх повідомлень про скасування або перенесення часу стрижки Вашої собаки. Телефонуйте або пишіть мені при будь-яких питаннях! І ще одна важлива деталь - після стрижки Вашого собаку ніколи не посадять у клітку, якщо їй доведеться трохи на Вас почекати!

Ви хочете бути присутнім при стрижці вашого собаки! - я поважаємо таке Ваше побажання, особливо при першому відвідуванні грумера Вашим собакою. Єдина умова – поводьтеся тихо та стримано, і не приводьте на стрижку дітей! Я працюю лише з професійною косметикою для вовни і зумію індивідуально підібрати необхідний варіант шампуню та бальзаму для вовни Вашого собаки.
Бажаєте побачити більше фото з моїми роботами? Перейдіть на профіль зоосалону в Інстаграм
Звоніть!
З радістю відповім на всі Ваші запитання, обговоримо Ваші побажання та здійснимо їх якнайкраще!
+3 8 096 848 92 30 (Telegram, Viber)
Для оперативності РЕКОМЕНДУЮ дзвонити!
Made on
Tilda